0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بیلیارد بازی انفجار انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس ها-(حتما مطالعه شود) پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Netherlands Eredivisie
FC Twente
-
-
Feyenoord Rotterdam
بازی شروع نشده است
۱۴:۴۵
  Hong Kong 3rd Division
Sun Hei SC
۴
۰
Lansbury FC
Finished
۱۱:۰۰
Islands FC
۰
۰
Lung Moon
Finished
۰۹:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Cafetaleros De Chiapas
۳
۲
Sporting Canamy
Finished
۰۱:۳۰
Aguacateros CD Uruapan
۳
۲
Reboceros de La Piedad
Finished
۰۰:۳۰
Escorpiones FC
۰
۴
CF Pachuca 2
Finished
۰۰:۳۰
Tritones Vallarta MFC
۳
۰
Mineros de Fresnillo
Finished
۰۱:۳۰
Mexicali FC
۱
۱
Cimarrones de Sonora FC II
Finished
۰۲:۳۰
Lobos ULMX
۲
۱
Saltillo FC
Finished
۰۳:۳۰
  Spain Primera Division Women
Real Sociedad (W)
-
-
Sporting de Huelva (W)
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Atletico Madrid (W)
-
-
Sevilla FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Turkey Super Lig
Istanbulspor AS
-
-
Kayserispor
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Turkey League Women
Galatasaray (W)
۲
۲
Amed SK (W)
inprogress
۱۲:۳۰
1207 Antalyaspor (W)
۰
۰
Atasehir Bld Spor (W)
inprogress
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk (W)
۵
۰
Hakkarigucu SK (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Coruxo FC U19
۰
۱
Bansander U19
inprogress
۱۲:۳۰
Deportivo La Coruna U19
۰
۰
Marina Sport U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persija Jakarta
۱
۰
PS TIRA-Persikabo
inprogress
۱۲:۰۰
Madura FC
۰
۱
Persebaya Surabaya
inprogress
۱۲:۳۰
  Thailand Thai League 3
Kanjanapat FC
۲
۱
Pathum Thani University
inprogress
۱۲:۰۰
North Bangkok University
۰
۰
Samut Prakan City FC
inprogress
۱۲:۰۰
Inter Bangkok
۰
۱
Siam FC
inprogress
۱۲:۰۰
Warship United FC
۱
۱
Saimit Kabin Utd
inprogress
۱۲:۰۰
Nonthaburi United
۰
۰
Thonburi United FC
inprogress
۱۳:۳۰
Bangkok FC
۱
۰
Kasem Bundit University FC
inprogress
۱۳:۳۰
MH Nakhonsi
۰
۰
Mueang Kon D United
inprogress
۱۳:۳۰
  World Friendly Club Matches
Tabasalu Charma
۰
۳
Viimsi JK
Finished
۱۱:۴۰
Blooming
۲
۲
Monagas SC
Finished
۰۲:۳۰
Balcatta
۰
۲
Floreat Athena
inprogress
۱۲:۳۰
FK Admira Praha
۱
۰
Mlada Boleslav B
inprogress
۱۳:۰۰
Laanemaa JK Haapsalu
۱
۰
Nomme Kalju II
inprogress
۱۳:۳۰
FC Slovacko B
۱
۰
SK Kvitkovice
inprogress
۱۳:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Cape Town City FC Reserves
۱
۱
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Kaizer Chiefs Reserves
۵
۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Maritzburg United Reserves
۱
۰
Chippa United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Sekhukhune United Reserves
۳
۳
Stellenbosch FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Amazulu Reserves
۱
۰
TS Galaxy FC (Reserves)
inprogress
۱۳:۳۰
  India I-League
Sreenidi Deccan
۳
۲
Neroca FC
inprogress
۱۲:۰۰
Gokulam FC
-
-
Kenkre
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Kowloon City
۲
۰
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
Hoi King
۳
۲
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Wong Tai Sin
۰
۳
Citizen AA
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۳
۱
Yuen Long FC
Finished
۱۱:۰۰
Metro Gallery FC
۲
۳
Eastern District
Finished
۱۱:۰۰
North District FC
۰
۰
South China FC
inprogress
۱۱:۰۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۰
۱
AD Guanacasteca
Finished
۰۵:۳۰
Santos de Guapiles
۰
۰
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۴۵
  Mexico LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۰
۰
San Luis
Finished
۰۴:۳۵
FC Juarez
۱
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
Club America
۶
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۶:۳۵
  Honduras Liga Nacional
CD Olimpia Tegucigalpa
۰
۰
CD Marathon
Finished
۰۴:۳۰
Olancho FC
۳
۱
Vida
Finished
۰۴:۳۰
CD Honduras Progreso
۰
۲
Lobos UPNFM
Finished
۰۴:۴۵
CD Victoria
۲
۲
Motagua
Finished
۰۵:۰۰
  Panama LPF
Herrera FC
۳
۴
Deportivo Universitario
Finished
۰۲:۴۵
CD Plaza Amador
۳
۱
Alianza FC Panama
Finished
۰۰:۳۰
Tauro F.C.
۲
۰
Costa Del Este
Finished
۰۵:۰۰
  Nicaragua Primera Division
Diriangen FC
۲
۱
UNAN Managua
Finished
۰۲:۳۰
Real Esteli FC
۳
۱
Deportivo Ocotal
Finished
۰۴:۳۰
HYH Export Sebaco FC
۱
۲
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie B
Oaxaca II
۱
۰
Huracanes Izcalli
Finished
۰۲:۳۰
Ciervos FC
۱
۱
Canoneros Marina
Finished
۰۰:۳۰
Pioneros De Cancun
۰
۱
Mazorqueros
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Paulista Serie A2
Novorizontino SP
۱
۱
AD São Caetano do Sul
Finished
۰۲:۰۰
CA Linense
۰
۰
Portuguesa Santista SP
Finished
۰۰:۳۰
  Australia A-League Women
Melbourne City FC (W)
۱
۰
Adelaide United (W)
Finished
۱۰:۱۰
Brisbane Roar FC (W)
۳
۳
Wellington Phoenix (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Brazil Alagoano
AA Coruripe
۲
۱
Desportiva Alianca Pilarense
Finished
۰۱:۳۰
  Spain Segunda Division Women
Osasuna B (W)
۰
۰
CE Europa (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Turkey 1. Lig
Keciorengucu Ankara
-
-
Altay SK Izmir
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Adanaspor FK
-
-
Bodrumspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
CF Fuenlabrada Promesas
-
-
CF Pozuelo de Alarcon
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Real Aranjuez
-
-
CD Canillas
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Getafe B
-
-
RSC Internacional FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Las Rozas CF
-
-
Paracuellos Antamira
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
La Union CF
۱
۰
EG El Palmar CF
inprogress
۱۳:۳۰
  Spain Primera Federacion Women
Cacereno (W)
۰
۰
UDG Tenerife Sur II (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Rayo Valecano (W)
۰
۰
Espanyol (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Kenya League Women
Thika Queens (W)
۰
۰
Vihiga Queens FC (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Kayole Starlet (W)
۰
۰
Trans Nzoia Falcons (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Fethiyespor
۰
۰
Iskenderun
inprogress
۱۳:۳۰
Utas Usakspor
-
-
Etimesgut Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Adiyaman FK
-
-
Zonguldak Komurspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
1928 Bucaspor
-
-
Kastamonuspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Serik Belediyespor
-
-
Kocaelispor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Kirklarelispor
-
-
Kirsehir Belediye Spor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
1461 Trabzonspor
-
-
Vanspor FK
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Pazarspor
-
-
Diyarbekirspor Kulubu
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Balikesirspor
-
-
Karacabey Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Sariyer GK
-
-
Ankara Demirspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Greece U19 Super League 2
Niki Volou U19
۰
۰
Iraklis 1908 FC U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Andorra 1a Divisio
Penya Encarnada d'Andorra
۰
۰
UE Santa Coloma
inprogress
۱۳:۳۰
  Vietnam Super Cup
Ha Noi
۰
۰
Hai Phong
inprogress
۱۳:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Uhlenhorster SC Paloma
۰
۱
FC Altona 93
inprogress
۱۳:۱۵
  Thailand Thai League 2
Rayong FC
-
-
Chiangmai FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Phrae United
-
-
Nakhon Pathom United
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Malta Premier League
FC Balzan
-
-
Marsaxlokk
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Granada B
-
-
Cadiz B
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
CD Utera
-
-
Juventud Torremolinos CF
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
FC Cartagena II
-
-
Sanluqueno
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Velez CF
-
-
Atletico Mancha Real CF
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
SCR Pena Deportiva
-
-
CE Manresa
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
AE Prat
-
-
UD Alzira
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
CF Badalona
-
-
Hercules Alicante
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
RCD Espanyol B
-
-
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Ebro
-
-
Lleida
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Saguntino
-
-
SD Formentera
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
RCD Mallorca B
-
-
Ibiza Islas Pitiusas
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Osmaniyespor FK
-
-
Kepez Belediye Antalya
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Bursa Yildirim Spor
-
-
Arguvan Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Bergama Belediyespor
-
-
Nigde Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Efeler 09 FK
-
-
Buyukcekmece Tepecikspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Cankaya FK
-
-
Mus Spor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Sapanca Genclikspor
-
-
Artvin Hopaspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
U.D. Melilla
-
-
CF Villanovense
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Navalcarnero
-
-
Cacereno
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
-
-
Socuellamos
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
UD Montijo
-
-
Guadalajara
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Leganes B
-
-
CD Atletico Paso
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Eskisehirspor K
-
-
Sile Yildizspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Yomraspor
-
-
Nevsehir Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Yeni Orduspor
-
-
Edirnespor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Linares Deportivo
-
-
Talavera
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Cordoba
-
-
Celta de Vigo B
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Alcorcon
-
-
Real Balompedica Linense
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Algeciras CF
-
-
CD Badajoz
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Real Oviedo II
-
-
Gimnastic Torrelavega
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Coruxo CF
-
-
Real Aviles CF
بازی شروع نشده است
۱۴:۴۵
  Portugal Liga 3, Group B
Academica de Coimbra
-
-
Fontinhas
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Eylul Belediye Sivas
-
-
Somaspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
-
-
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Amedspor SK
-
-
Sanliurfaspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Corum Belediyespor
-
-
Nazilli Belediyespor Aydin
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Batman Petrolspor
-
-
Bursaspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Kasimpasa Erokspor
-
-
Arnavutkoy
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Bayburt Ozel Idarespor
-
-
Duzcespor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Eynesil Belediyespor
-
-
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Kahramanmarasspor
-
-
Bayrampasa
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
-
-
Ofspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Turgutluspor
-
-
76 Igdir Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Portugal Liga Segunda
SCU Torreense
-
-
Farense
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Cyprus First Division Women
Aris Limassol (W)
۱
۱
Omonia Nicosia (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
CD Atletico Baleares
-
-
CD La Nucia
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
CD Alcoyano
-
-
CD Numancia
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Castellon
-
-
UE Cornella
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao B
-
-
UD Logrones
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 1
Khon Kaen United
-
-
Sukhothai FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Lamphun Warrior FC
-
-
Ratchaburi FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. A
Enyimba
۰
۰
Kwara United
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Cesena U19
۰
۰
Inter Milan U19
inprogress
۱۳:۱۵
Atalanta U19
۰
۰
Lecce U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Antigua and Barbuda Premier Division
SAP FC
۲
۴
Pigotts Bullets FC
Finished
۰۳:۳۰
  Greece U19 Super League
AEK Athens U19
۰
۰
Aris Thessaloniki U19
inprogress
۱۲:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Talleres de Cordoba
۰
۱
Independiente
Finished
۰۱:۴۵
Estudiantes de la Plata
۱
۲
Tigre
Finished
۰۱:۴۵
Central Cordoba De Santiago
۰
۲
CA River Plate
Finished
۰۴:۰۰
  Mexico Liga TDP, Group 1
Deportiva Venados FC II
۳
۰
Progreso FC
Finished
۰۰:۳۰
  Chile Primera Division
Universidad de Chile
۱
۰
Union Espanola
Finished
۰۰:۳۰
Universidad Catolica
۳
۱
Curico Unido
Finished
۰۳:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal
۲
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Finished
۰۰:۳۰
Coban Imperial
۱
۲
Antigua Guatemala
Finished
۰۱:۰۰
Deportivo Mixco
۳
۰
Achuapa FC
Finished
۰۱:۳۰
Club Xelaju
۳
۰
Iztapa
Finished
۰۵:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Trinidense
۲
۰
Tacuary
Finished
۰۰:۳۰
Guairena FC
۱
۳
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Paulista Serie A3
Sertãozinho FC
۰
۵
Capivariano SP
Finished
۰۰:۳۰
Bandeirante EC SP
۰
۰
Desportivo Brasil
Finished
۰۰:۳۰
Itapirense
۱
۱
Barretos SP
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Matogrossense
Nova Mutum EC
۱
۱
Sport Sinop
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
CA Union Villa Krause
۱
۰
San Martin de Mendoza
Finished
۰۰:۳۰
  Panama Liga Prom
CD Centenario
۰
۱
Champions FC Academy
Finished
۰۰:۳۰
CA Independiente Reserves
۳
۲
SD Panama Oeste
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Paranaense 1
Cianorte PR
۳
۱
Foz do Iguacu
Finished
۰۱:۰۰
  Brazil Paulista Serie A1
Santos FC Sao Paulo
۱
۱
Ferroviaria SP
Finished
۰۱:۰۰
Bragantino Red Bull
۰
۱
Santo Andre
Finished
۰۲:۳۰
Botafogo SP
۳
۲
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۳:۱۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Bombarderos de Tecamac FC
۲
۰
Cefor Chaco Giménez
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Pernambucano 1
Sport Club do Recife
۱
۰
Retro FC Brasil
Finished
۰۱:۳۰
Salgueiro
۱
۱
Central SC
Finished
۰۲:۳۰
  Colombia Primera A
Atletico Huila
۱
۲
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۱:۵۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Bodrumspor U19
۱
۱
Eyupspor U19
inprogress
۱۲:۰۰
  Brazil Cearense 1
Caucaia
۱
۲
Ferroviario
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Mineros De Zacatecas
۱
۲
Alacranes De Durango
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Leon (W)
۰
۱
Monterrey (W)
Finished
۰۲:۳۵
  South America South American Championship U20
Ecuador U20
۱
۱
Uruguay U20
Finished
۰۳:۰۰
Venezuela U20
۱
۰
Chile U20
Finished
۰۳:۰۰
  El Salvador Primera Division
Santa Tecla FC
۱
۲
CD Aguila
Finished
۰۳:۰۰
AD Isidro Metapan
۱
۰
CD Chalatenango
Finished
۰۴:۳۰
  World Friendly International Matches
USA
۰
۰
Colombia
Finished
۰۴:۰۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. A
AD Municipal Liberia
۲
۰
AD Cofutpa
Finished
۰۴:۳۰
  Guatemala Primera Division
Deportivo Marquense
۳
۰
Catarina FC
Finished
۰۵:۳۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۳
۳
Adelaide United FC
Finished
۰۷:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
Chelsea SS HK
۱
۱
Wanchai SF
Finished
۰۹:۰۰
Kwun Tong
۱
۲
3 Sing FC
Finished
۰۹:۰۰
Fu Moon
۲
۱
Leaper St Joseph
Finished
۰۹:۰۰
Tuen Mun SA
۲
۲
Lucky Mile
Finished
۰۹:۰۰
Kowloon Cricket Club
۰
۲
Tung Sing
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۰
۳
Double Flower FA
Finished
۰۹:۰۰
Wing Go FC
۰
۸
Mutual FC
Finished
۰۹:۰۰
  Hong Kong Premier League
Sham Shui Po FC
۰
۴
LEE Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong FC
۱
۰
Eastern Sports Club
inprogress
۱۲:۰۰
Hong Kong U23 Football Team
۰
۰
Wofoo Tai Po
inprogress
۱۳:۳۰
  Bangladesh Championship League
Gopalgonj SC
۱
۰
Fortis FC Academy
Finished
۱۰:۳۰
  India Santosh Trophy
Manipur
۵
۱
Jharkhand FA
inprogress
۱۲:۰۰
Punjab Heroes
۵
۰
Himachal Pradesh
inprogress
۱۲:۰۰
  Ghana Premier League
Great Olympics
۰
۰
Karela
inprogress
۱۸:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید